شرکت اپاتان رایانش
Opatan: Cloud Computing, Hadoop, Eucalyptus, رایانش ابری,اپاتان

برنامه‌نویس

در قالب برنامه‌نویس در شرکت اُپاتان رایانش، شما ما را در طراحی، برنامه‌سازی، پیاده‌سازی و تست کُد برای محصولاتی پیشتاز یاری می‌نمایید.
ما شما را بر اساس مُد روز، واژگان دهان پر کن و فناوری‌های مردم پسندی که در رزومه‌تان فهرست می‌کنید، بکار نمی‌گیریم. ما تاکنونPHP، جاوا اسکریپت، CSS و XHTML را بکار گرفته‌ایم، ولی آینده پایتون را بسیار روشن می‌بینیم و احتمالا به زودی به آن مهاجرت خواهیم کرد. اگر نیاز باشد ممکن است با ++C یا هر چیز دیگری که نیاز باشد، برنامه بنویسیم.

مهم نیست که تا کنون با چه، برنامه می‌نوشته‌اید. اما هر فناوری، زبان یا محیط برنامه‌سازی که تاکنون بکار می‌برده‌اید، ما انتظار داریم که در آن ژرف و استاد شده باشید و انتظار داریم که در آینده نیز بتوانید در هر فناوری، زبان یا محیط برنامه‌سازی که نیاز شود، استاد گردید.
 

نیازمندی‌ها

- مهارت کُد نویسی بالا. به گونه ای که دوستان و همکارانتان شما را «خوره» بخوانند. توانایی برنامه‌نویسی شما باید بالاتر از متوسط بوده و با برنامه ها و پروژه‌هایی که پی در پی نوشته‌ یا مشارکت کرده‌اید، ثابت شده باشد.
- مهارت بالا در زبان انگلیسی
- کاری بودن و مسئولیت‌پذیری
- علاقه‌مندی به بسیار خواندن و کار در محیطی چالشی
- منضبط
- دانش ژرف در مفاهیم بنیادین کامپیوتر به ویژه برنامه‌نویسی شی‌گرا، ساختمان داده‌ها و طراحی الگوریتم‌ها.

 
لطفا به نشانی info AT opatan DOT ir به ما ایمیل بزنید و رزومه خود را به آن پیوست کنید(PDF یا ODT). اگر سایت شخصی یا بلاگ دارید نشانی آن را نیز برای ما بفرستید. همچنین بنویسید که چرا برای این کار مناسب هستید.
 
اگر نخستین بار است که رزومه می‌نویسید، پیشنهاد می‌کنیم این نوشته را بخوانید و قالب آماده موجود در آن را بارگیری کرده و بکار برید.
 
ما انتظار داریم که معدل کل و نیز نمره درس‌های نرم‌افزاری شما را در رزومه ببینیم، به یاد داشته باشید این تنها معیار ما برای گزینش نیست.

 

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin