شرکت اپاتان رایانش
Opatan: Cloud Computing, Hadoop, Eucalyptus, رایانش ابری,اپاتان

اردیبهشت۲۶

تلاش برای نخستین بودن

در بازاریابی آموخته‌ام که نخستین بودن مزایای بسیاری دارد.

اما نخستین بودن سختی‌های بسیار نیز دارد، همانگونه که پیشتر گفته‌ام تلاش میکنیم نخستین شرکت رایانش ابری (Cloud Computing) ایران باشیم و این بسیار سخت است. چرا که مفهومی نو است و، فرهنگ‌سازی و اینکه چرا میل کردن به سمت رایانش ابری برای سازمان‌ها مزایای بسیار دارد نیز به عهده ما است.

بسیاری افراد هنوز با تردید به رایانش ابری نگاه می‌کنند، بسیاری شرکت‌ها منتظر هستند ببینند که آیا دیگر شرکت‌ها به سوی این فناوری خواهند رفت و اگر رفتند چه نتیجه‌ای عایدشان خواهد شد.

امیدوارم بتوانیم همزمان که فرهنگ‌سازی می‌کنیم، گام‌هایی برای راضی‌کردن شرکت‌ها برداریم و راهکارهای مناسب نیازهای آن‌ها ارایه نماییم.

باز هم در مورد رایانش ابری خواهم نوشت.

اگر می خواهید بار دیگر که  مطلبی نوشته شد، آگاه گردید. عضو خوراک (feed) این بلاگ شوید.

نویسنده: ناصر غانم‌زاده | دسته‌بندی: Cloud Computing, رایانش ابری, شرکت | پیوند پایدار

یک دیدگاه برای “تلاش برای نخستین بودن”

 1. تازه کار says:

  سلام
  خیلی خوشحالم که بلاخره سایتتان فعال شد .
  یک سال پیش از طریق یک ایمیل با سایت شما و مقالات مفیدتان اشنا شدم آن روز ها دانشجو بودم و فکر نمیکردم روزی مقالات و نکات شما برایم اینقدر حیاتی شود اما امروز به عنوان یک فارغ التحصیل نرم افزار پا در عرصه کسب و کار نرم افزار به عنوان مدیر عامل یک شرکت نوپا گذا شتم گرچه با سختی های کار آشنا هستم و خود را برای یک جنگ تمام عیار آماده کردم اما حالا بیش از پیش به کمکتان نیازمندم.لطفا اگر امکان دارد سایتها و کتابهایی که برای شخصی مثل من لازم است را معرفی نمایید.
  امیدوارم سایتتان در سال ۸۹ هرروز به روز باشد و کسب و کارتان پر بار.
  موفق باشید.

دیدگاه شما

 

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin